Malý velikonoční kvíz [DT71]
Vyluštěním šesti úkolů se dozvíte, která nadpřirozená znamení se udála po ukřižování Ježíše a také co na to řekli vojáci, kteří ho střežili. Ti, kteří kvíz správně vyřeší a navíc nakreslí obrázek, budou zařazeni do slosování o ceny.
 

 

 

12 Ježíšových zázraků [DT75]
Dvanáct Ježíšových zázraků je zobrazeno na 12 samolepkách. Úkolem pro děti je správně nalepit obrázky na prázdná místa v textu a dopsat chybějící slova. Kvíz se slosováním o ceny.
 

 

Malý velikonoční kvíz [DT77]
Šest úloh kvízu ukrývá důležité velikonoční události. Po jejich vyluštění je dalším úkolem seřadit je ve správném časovém sledu tak, jak jsou zapsány v Bibli. Kvíz se slosováním o ceny.
 

 

 

Malý velikonoční kvíz [DT82]
V tajenkách osmi úkolů se děti dozví o proroctvích, která se naplnila v období Velikonoc. Luštitelé, kteří kvíz správně vyřeší a navíc nakreslí obrázek, budou zařazeni do slosování o ceny. Formát A6, 8 stran.
 

 

 

Velikonoční příběh se samolepkami [PX25]
Cílem kvízu je zapamatování hlavních událostí Velikonoc. Jejich symboly jsou zobrazeny na 12 samolepkách. Úkolem pro děti je správně nalepit obrázky na prázdná místa v textu a dopsat chybějící slova.
 

 

Velikonoce – křížovky, osmisměrky a kvízy pro děti [PX79]
Kompilace dosud vydaných sedmi velikonočních kvízů BTM, doplněných o kvíz: Sedm slov Vykupitelových z kříže. Osm tajenek u jednotlivých kvízů použijí děti k sestavení výsledné SUPERTAJENKY. Řešením úkolů si děti připomenou stěžejní velikonoční události. Zaslané správné odpovědi budou zařazeny do soutěže o ceny. Brožurka formátu A5, 32 stran + obálka.
 

 

 

 

Líbí se Vám náš článek? Doporučte ho svým přátelům na Facebooku!