skupinaLibuše Ranšová - sólový zpěv, kytara. Zpívá už od svých pěti let ve sboru BJB Brno, kde později vedla zpěv mládeže, zapojila se do sborového pěveckého sboru a vytvořila vlastní hudební skupinu. Pro nedostatek křesťanských moderních písní začala i s vlastní tvorbou písní.

skupinaJarmila Ranšová – zpěv, klavír, varhany. Od dětství začala navštěvovat hodiny klavíru. Znalost hry využila při doprovodu písní ve sboru BJB v Brně, jak na varhany, tak i na klavír. Zároveň se zapojila do skupiny Libuše Ranšové, kterou doprovázela na klávesové nástroje a obohatila také vokálně.

skupinaPetr Kolek – zpěv, housle, zobcová flétna, klarinet, saxofon, kytara. Od dětství navštěvoval hudební školu – obor housle, později klarinet, ve kterých se zdokonaloval pokračováním ve II. cyklu. Současně se soukromě zdokonaloval ve hře na zobcovou flétnu, kytaru a saxofon. V poslední době zajišťuje aranžmá hudebního základu skladeb na syntezátoru a PC.

skupinaKarel Novák – zpěv, lesní roh, syntezátor. Profesionální hudebník. Vystudoval konzervatoř a později Janáčkovu akademie muzických umění v Brně, obor lesní roh. Mnohaletou uměleckou praxi získal v orchestru Státní filharmonie Brno. Po nástupu do BTM se zapojil do hudební skupiny, kterou obohatil o sametový zvuk lesního rohu. Skupinu zajišťuje v oblasti hudební a zvukové režie i aranžmá skladeb.

Externí spolupracovníci:

Petr Blaha – výpomoc při aranžmá a klavírních podkladů

Klára Věžníková – spoluúčinkovala při adventních koncertech (příčná flétna)

Jitka Krčová - spoluúčinkovala při adventních koncertech (housle)

Líbí se Vám náš článek? Doporučte ho svým přátelům na Facebooku!