Letáčky ke svátku sousedů

obrazekPOZOR! Svátek sousedů je už za dveřmi! Tento ve světě velmi oblíbený svátek také u nás získává na popularitě. Svátek sousedů se slaví koncem května - letos 23.5.. Je to příležitost na chvíli se zastavit ve spěchu všedního dne a věnovat alespoň okamžik našeho osobního času sousedům či přátelům, těm, které dobře známe, ale po většinu roku se s mimi jen potkáváme a pozdravíme. BTM připravuje vhodné letáčky, které se dají využít jako pozvánka k posezení u šálku čaje, kávy nebo k duchovním rozhovorům. Věříme, že i Vám se podaří díky tomuto svátku navázat nová přátelství.

Příklady vhodných dárkových produktů:

obrazekSemínka přátelství (s přílohou) [DKx115]
Dvojitá karta o ceně přátelství s přílohou sáčku semen letniček (kosmatec). Báseň Oldřišky Koudelové je doplněna krátkou úvahou a veršem z Knihy přísloví 22,11: „Kdo miluje čistotu srdce a má ušlechtilé rty, tomu bude přítelem i král.“

obrazekZdraví pro tělo i duši [DKx120]
Dvojitá karta s přílohou – sáčkem semen řeřichy. Zamyšlení nad tím, abychom měli ve své hlavě jen dobré myšlenky, kterým Bůh dopřeje vzrůst stejně jako semínkům řeřichy na okně naší kuchyně. Letáček je doplněn recepty i námětem pro kreativní práci s dětmi.


Dárková CD k poslechu

obrazekBůh žehnej Vám! (Příloha – miniCD) [CD8]
„Bůh žehnej Vám, sám před zlým chraň! Lásku Vám dej, Vás v péči měj.“ To jsou slova jedné z 5 písní a zároveň i přání na dárkové kartě s přiloženým miniCD. Písně hudební skupiny BTM, zpívá Libuše Ranšová.

obrazekTajemství slávy [CD9]
POZOR! Akce - 20% sleva! CD přináší dramatické zpracování příběhů šesti biblických postav. Čtený text je inspirován letáčky z řady Galerie biblických postav. Příběhy vypráví známá muzikálová herečka a zpěvačka Eva Veškrnová a ředitel BTM Jan Titěra.

obrazekSada tří CD-RETRO skupiny BTM“ [CDS1]
Písně skupiny BTM z doby totality. Na žádost pamětníků nabízíme tři CD (3 zdigitalizované kazety) i ostatním zájemcům. Nyní komplet v dárkovém plastovém obalu (3 x CD-RETRO).


Dárkové křížovky:

obrazekGalerie biblických postav“ [HS1]
Sada Galerie biblických postav obsahuje poutavé bibické příběhy psané jednoduchou formou, vhodné i pro děti a mládež a také pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o Bibli. Na konci je zařazena křížovka (osmisměrka) o ceny, tajenku tvoří zajímavost, která se váže k příběhu. Na závěr vyprávění můžeme najít poučení do našeho života.

obrazekBiblické křížovky I“ [PX42]
Zajímá vás, proč má Michelangelova socha Mojžíše na hlavě rohy? Nebo kolik dnů trávil Noe v arše? Odpovědi na tyto otázky a řadu dalších zajímavostí o postavách Starého zákona se dovíte z tajenek křížovek a osmisměrek. Můžete se také zapojit do soutěže o ceny.

obrazekBiblické křížovky II“ [PX59]
Zajímá vás, jaké množství vody proměnil Ježíš na svatbě v Káni Galilejské ve víno? Nebo díky které surovině získala kdysi města Sodoma a Gomora své velké bohatství a blahobyt? Odpovědi na tyto otázky a řadu dalších zajímavostí o postavách Starého i Nového Zákona se dozvíte z tajenek pěti křížovek a pěti osmisměrek. Můžete se také zapojit do soutěže o hodnotné ceny!

„Sada křížovek“ [PXS3]
Při objednání dvou sešitů biblických křížovek výhodná cena 24 Kč (sleva 20%).

Další možnosti:

Další nabídka dárkových letáčků

Nabídka knih a brožurek


Líbí se Vám náš článek? Doporučte ho svým přátelům na Facebooku!