Letáčky ke dni dětí

obrazekPOZOR! Blíží se 1. červen a s ním i svátek věnovaný našim nejmenším. Mezinárodní den dětí (MDD) se slaví každoročně 1. června. Náplní oslav bývají různé společenské a sportovní akce. Je to dobrá příležitost věnovat dětem zajímavý dárek ukazující na křesťanské hodnoty.DOPORUČENÉ LETÁČKY, HRY, KVÍZY A DÁRKOVÉ PRODUKTY:

Dětské kvízy:

obrazek„Ježíš Kristus – co o něm víš?“ [DT63] Česká republika je v současnosti nejvíce ateistickou zemí Evropy. Co dnes lidé vědí o Ježíši Kristu? Zkuste si vyplnit přiložený test a letáček dejte i svým přátelům. Můžete se navíc zúčastnit soutěže o ceny. Stačí když nám napíšete co jste se o Ježíši dověděli.

obrazek„Prázdninový kvíz se samolepkami“ [DT67] Součástí kvízu je aršík samolepek. Je na něm 12 nálepek s částmi rozstříhaného obrázku. Úkoly kvízu napoví, v jakém pořadí se mají samolepky nalepit, aby se složil obrázek a s ním zároveň i název biblického příběhu. Soutěžní kvíz pro děti o ceny.

obrazek„Ano, je to pravda!“ [K46]
Tato útlá knížka srozumitelným způsobem předkládá dětskému čtenáři velké pravdy Bible i život Ježíše Krista. Čtivý text, který doplněný jednoduchými ilustracemi jasně vystihuje biblické příběhy a vede k jejich uplatňování v běžném životě. Kniha je doplněna přílohou s KVÍZOVÝMI OTÁZKAMI.

obrazek„Sada dětských kvízů“ [KVS1] Soubor dětských soutěžních kvízů nejen na prázdniny (také Velikonoční, Vánoční). Průběžně slosováno. Nejlepší odpovědi a obrázky od dětí odměňujeme dárky. Lze si objednávat buď jednotlivě, nebo také jako sadu za zvýhodněnou cenu.

Vyberte si z mnoha dalších kvízů: DĚTSKÉ KVÍZY

Texty na zamyšlení:

obrazek„Umíš dávat?“ [DT11] Nad příhodou s chlapcem, který myslel víc na svého chromého bratra než na sebe, se zamýšlí J. Kováč: „... Často jen maličkosti přinesou mnoho radosti a užitku a Pán Bůh je požehná. Naučte se dávat, naučte se myslet i na druhé. Je to někdy velmi těžké. ... Čím víc budete dávat, tím budete bohatší.“

obrazek„Slavnost začíná“ [DT14] „Slavnost - to je život s Ježíšem“… Kreslený příběh pro děti ve stylu komiks. Hezké obrázky Dany Urbáškové vykreslují příběh z podobenství o hostině (Lk 14,15-23). Příběh končí výzvou a modlitbou.


Pro nejmenší:

obrazek„ZVÍŘÁTKA – série kartiček s básničkou a biblickým veršem“ [PNS1] Dvojité kartičky s obrázky zvířátek. Obsahují vtipnou básničku popisující vlastnosti zvířat (lidí), doplněnou přiléhavým biblickým veršem nyní v praktické DÁRKOVÉ KRABIČCE.


Dětské modlitby:

obrazek„Dětské modlitby“ [DT51] Malá knížečka, která má pomoci dětem se naučit modlit. Najdete v ní například „Ranní modlitbu“, „Modlitbu za školu“, „Modlitbu za lidi kolem nás“, „Modlitbu za odpuštění“ aj. Na konci mají děti místo, kde si mohou poznamenat, co chtějí Pánu Ježíši každý den říct. Verše Oldřišky Koudelové bohatě ilustrovala Katka Lučanová.


obrazekDětské modlitby – kostka [D10] Kostka s modlitbami pro děti. Na každé ze šesti stran najdete jednu modlitbu – např. poděkování za mír a zdraví, prosbu za pokoj a ochranu v rodinách, modlitbu za školu a spolužáky.


Dětské hry:

obrazek„V Ježíšových stopách (stolní hra) [PX6] Stolní hra, ve které hráči jdou po stopách Ježíše Krista na této zemi, tak jak to zapsali čtyři evangelisté: Matouš, Marek, Lukáš a Jan. Hra je navržena i pro výuku, děti se budou nejen bavit, ale získají přehled o důležitých událostech ze života Ježíše Krista a pocvičí se v hledání textů v Bibli.

obrazek„Z ráje do ráje (stolní hra)“ [PX16] Stolní hra, ve které budou hráči spolu se starozákonními i novozákonními hrdiny prožívat dobrodružné příběhy uvedené v Bibli. Během hry si děti postupně osvojí základní znalosti celé Bible.

obrazek„Patříme k sobě?“ [PX60] Čtyřicet karet v krabičce vám umožní zahrát si hned čtyři hry - BERU!, PEXESO, PEXESO TROCHU JINAK, KOMBINOVANÉ PEXESO. Všechny hry jsou určeny pro 2 a více hráčů. Rodiče mají při hře jedinečnou příležitost vyprávět dětem biblické příběhy a přiblížit jim tak biblické postavy z karet.

obrazek„PEXESO – Biblické verše“ [PX66] Pexeso pomůže dětem seznámit se s biblickými verši, které přinášejí zaslíbení Boží pomoci a svědectví o Boží lásce ke každému člověku.

obrazek„Biblické domino“ [PX10] Děti se mohou těšit na novou hru domino. Dvojice obrázků, které nakreslila Alena Lančová, mají připomenout dětem známé události z Bible.

obrazek„Pexeso se zvířátky“ [PX19] Věříme, že obrázky poslouží dětem nejen ke hře, ale připomenou jim, že Pán Bůh je Stvořitelem nejen mnoha druhů zvířátek, ale také rostlin s množstvím krásných květin. Bůh také stvořil člověka, aby o celou přírodu moudře pečoval.


Dětské omalovánky:

obrazek„Marnotratný syn“ [PX13] Omalovánky s příběhem. Omalovánky přibližují Ježíšovo podobenství o marnotratném synovi. Pod obrázky na jednotlivých stranách je příběh převyprávěn, v závěru najdete krátký text s aktuálním ponaučením.

obrazek„Mojžíš“ [PX7] Omalovánky s biblickým příběhem o Mojžíšovi. Jednotlivé obrázky ukazují jeho příkladný život, velmi bohatý na různé události.

obrazek„Ježíš Tě má rád“ [DT69] Sešit pro děti, ve kterém se pojí zábava, tvořivost a víra v jedno a je určen pro smysluplné využití volného času dětí. Je velmi vhodným dárkem pro nastávající dětské besídky a slavnosti v závěru kalendářního roku. Na 32 stranách najdete hry, rébusy, omalovánky a také angličtinu. Nyní sleva 20%!

obrazek„Motivační omalovánka“ [PX27] Každý člověk touží být ohodnocený za svoje úsilí. Dospělí dostávají v zaměstnání výplatu, žáci ve škole známky. Ale jaké viditelné ohodnocení dostane dítě za své denní povinnosti doma, mimo školu? Zkuste jej motivovat touto omalovánkou.

obrazek„Sada omalovánek“ [PXS1] VÝHODNÁ NABÍDKA! Nabízíme sadu čtyř omalovánek pro děti, kterou můžete využít jako dárek dětem pro nejrůznější příležitosti.


Biblické příběhy – DVD:

obrazek„Příběh Ježíše Krista pro děti (DVD)“ [K18] Příběh Ježíše Krista pro děti vychází z filmu JEŽÍŠ, který je historicky nejpřesnějším zpracováním života Ježíše Krista.
Líbí se Vám náš článek? Doporučte ho svým přátelům na Facebooku!