obrazek

OPĚT V NABÍDCE! Lidé si vždy vytvářeli své představy o Bohu. Některé z nich jsou natolik vzdálené obrazu Boha v Bibli, že připomínají spíše nepovedenou karikaturu. Tyto hluboce zakořeněné omyly však mnoha lidem brání v tom, aby mohli prožívat opravdový vztah s Bohem. Oblíbený misijní letáček Kateřiny Lachmanové v nové úpravě.

obrazek

V průběhu lidské historie vzniklo mnoho filozofií a náboženských směrů, které se snaží člověku nabídnout cestu pro život. Podívejte se kolem sebe, kolik jich existuje. Jaké však jsou tyto filozofie a náboženství? Jak se v nich má člověk vyznat, když všechny o sobě tvrdí, že jsou ty pravé? Nechtějí člověka jen ovládnout? Kam nás vlastně dovedou?

obrazek

Josef Korbel byl v říjnu 1949 zatčen agenty STB. Při zinscenovaném soudním procesu byl obviněn ze šíření nepřátelské náboženské propagandy. Za tento „zločin“ byl odsouzen ke dvanácti rokům vězení, v němž měl být podroben komunistické převýchově. Mnoha spoluvězňům nakonec setkání s Josefem Korbelem změnilo život. Letáček vypráví příběh jednoho z nich.

obrazekV červenci 2009 měl Michael Jackson zahájit koncertní turné. Místo toho však přišla nečekaná zpráva o jeho smrti. Při přípravách na turné vznikl film „This is it“, který byl následně uveden do kin. K této příležitosti jsme vydali aktuální letáček - Michael Jackson – zamyšlení nad životem tohoto výjimečného zpěváka. Vhodné zejména pro mladé lidi.
obrazek

Snad každý člověk touží být milován. Láska dává pocit jistoty, v případě selhání však může zanechat hlubokou ránu. Boží láska je nesrovnatelně hlubší než láska rodičů k dítěti nebo partnerská láska. Sám Bůh o sobě říká, že je Láska. Láska, která dovede odpouštět, obětovat se za druhé a nemyslet jen na sebe…


obrazekPOZOR! DOTISK! Zpěvák a kytarista Eric Clapton dosáhl ve svém životě mnoha úspěchů. Jeden z jeho nejslavnějších hitů - Tears in Heaven (Slzy v nebi) - je však inspirován smutnou událostí - tragickou smrtí jeho čtyřletého syna. Clapton v písni vyznává svou touhu setkat se v nebi se svým milovaným synem, zároveň však zpívá: Vím, že do nebe nepatřím…“ Existuje vůbec způsob, jak cestu do nebe najít?
další