obrazekNabízíme vám výhodný komplet, který
tvoří sada letáčků z řady Galerie biblických postav (jsou vloženy do vkusné slohy) a nově vydané CD – dramatické zpracování šesti postav. Příběhy vypráví známá muzikálová herečka a zpěvačka Eva Veškrnová a ředitel BTM Jan Titěra.

Doporučená cena: 80 Kč

obrazekSada Galerie biblických postav obsahuje poutavé bibické příběhy psané jednoduchou formou, vhodné i pro děti a mládež a také pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o Bibli. Na konci je zařazena křížovka (osmisměrka) o ceny, tajenku tvoří zajímavost, která se váže k příběhu. Na závěr vyprávění můžeme najít poučení do našeho života. Sadu příběhů lze dobře využít v hodinách náboženství.

Doporučená cena: 60 Kč

obrazekBýt moudrý jako Šalomoun! Kdo by nechtěl? Sbírka jeho přísloví z Bible, napsaná před 3000 lety, je dodnes aktuální. Sada kartiček obsahuje výběr z určitého okruhu témat (např. moudrost, rozumnost, o ženách, o mužích apod.) Kartičky lze nabídnutou jako pozornost při setkání s lidmi. Letáčky lze objednávat buď jednotlivě, nebo také jako sadu (nyní 6 kartiček) za zvýhodněnou cenu.

Doporučená cena: 12 Kč