obrazekOblíbený stolní i nástěnný pohlednicový kalendář obohacený o vystřihovánku 12 apoštolů spolu s Ježíšem. Inspirací byl známý obraz Poslední večeře od Leonarda da Vinci.

Počínaje měsícem – LEDEN – je možno hned po jeho uplynutí oddělit nejen pohlednici, ale vystřihnout i první postavičku apoštola. Stejným způsobem pokračujte až do měsíce – PROSINEC –, kde vystřihnete poslední obrázek. Doporučujeme Vám, abyste si hned na počátku roku přichystali obálku, do které budete obrázky během roku odkládat. Součástí kalendáře je i vložený dvojlist, ze kterého lze vytvořit stůl obrazu „Poslední večeře“. Jednotlivé figurky obrazu mají své stojánky, aby tak celý obraz byl variabilní – uspořádaný dle Vašeho cítění.

Věříme, že vystřihovánka obrazu Poslední večeře spolu s krátkým životopisem všech 12 apoštolů obohatí Vaše duchovní poznání i vnímání. obrazek Přejeme Vám pokojný a požehnaný rok 2019! Stolní i nástěnný kalendář, formát A5, 12 listů + obálka a kartonový stojánek. Ilustace: Karel Novák NÁHLEDY STRAN

Líbí se Vám náš letáček? Doporučte ho svým přátelům na Facebooku!