obrazekVážím si lidí, kteří nezištně pomáhají svým bližním. Zvláštní dík patří těm, kteří zachraňují lidské životy. Záchranáři, zdravotníci, policie, hasiči, vojáci… To jsou lidé, kteří často riskují své zdraví a pro záchranu druhých nasazují své životy. Jako křesťan nemohu opomenout Ježíše Krista, který přišel na naši zem, aby nás zachránil před velkým trápením. Zemřel za naše viny, vstal z mrtvých a má moc odpustit jakýkoliv hřích. Jeho čin lásky nás zachránil, a to pro časnost i věčnost. Pokud někdo namítá, že se ho to netýká, tak se podobá člověku, který je na horní palubě Titaniku a netuší, že se loď potápí.

Lidstvo se skutečně nachází na rozbouřeném moři zla. Pýchy, sobectví a nenávisti. Je na každém člověku, jestli přijme Ježíšovu pomocnou ruku. Ti, kteří se jí uchopí, budou po celý život provázeni nejdůvěryhodnějším průvodcem. Obdaří je pokojem, i kdyby procházeli údolím smrti. Ježíš nás nikdy neopustí, ale bude vždycky s námi. Žít s pánem Ježíšem je moje celoživotní rozhodnutí i nejlepší zkušenost. A nejen moje. Svědčí o ní miliony lidí na celém světě.

Modlitba:
Pane Ježíši, odpusť mi moje hříchy, zachraň mne od zlého a provázej mne životem, abych s Tvojí pomocí došel do nebeského království. Amen!

Na zadní straně kartičky jsou uvedena telefonní čísla první pomoci (tísňové volání, hasiči, policie, záchranná služba).

Doporučená cena: 2,80 Kč

Líbí se Vám náš letáček? Doporučte ho svým přátelům na Facebooku!