Stolní hra, ve které hráči jdou po stopách Ježíše Krista na této zemi, tak jak to zapsali čtyři evangelisté: Matouš, Marek, Lukáš a Jan.

Hra je navržena i pro výuku, děti se budou nejen bavit, ale získají přehled o důležitých událostech ze života Ježíše Krista a pocvičí se v hledání textů v Bibli.

Otázky a úkoly jsou s nápovědou uvedeny přímo na hracím plánu. Stránku lze odstříhnout a používat během hry zvlášť.

Hrací plán je na tvrdém papíře formátu A3

 

Ve hře najdete následující události:

Narození Ježíše, Matka Ježíše, Oznámení příchodu Ježíše Krista, Slova Jana Křtitele o Ježíši, Zjevení anděla Marii, Nařízení císaře Augusta, Slova o Ježíši, Ježíšův původ, Narození Ježíše Krista, Anděl zvěstuje pastýřům, Mudrci v Betlémě, Útěk do Egypta, Krutý čin krále Heroda, Návrat z Egypta, Dvanáctiletý Ježíš v chrámě, Ježíšův křest, Svatba v Káni, Vyvolení učedníků Ježíše Krista, Nasycení zástupů, Ježíš žehná dětem, Uzdravení dcery Jairovy, Co Bůh pro udělal pro naši záchranu, Utišení bouře, Ježíš učil modlit se, Marnotratný syn, Poslední večeře, Ježíš byl zrazen, Ježíš ukřižován, Prázdný hrob, Ukázal se učedníkům, Zázračný rybolov, Poslední Ježíšovo přání, Olivová hora.

POZOR! Při objednávce tří her - SADA HER (PXS4): V Ježíšových stopách… [PX6], Poznávej s úsměvem [PX46], Putování do Betléma [PX88] - výhodná cena – sleva 20%.

 

Líbí se Vám náš letáček? Doporučte ho svým přátelům na Facebooku!