BIBLE - ta nejvíce uctívaná, a současně nejvíce zatracovaná kniha v dějinách. Miliony lidí v ní každý den hledají inspiraci a směr pro svůj život, a přesto si za posledních dva tisíce let žádná kniha nevysloužila tolik nenávisti, očerňování a útoků. Mnozí z jejich překladatelů zažili pronásledování a mučení, a některé z nich zabili. Nesčetné výsledky jejich práce - opsané nebo vytištěné knihy - byly prohlášeny za zakázané nebo byly přímo zničeny.

Hodně lidí ovšem necítí k Bibli ani lásku, ani nenávist. Je to pro ně prostě starověká náboženská kniha, která vyvolává celou řadu otázek. Jak si například můžeme být jisti, že současný biblický text aspoň trochu připomíná originál? Nejsou biblické příběhy jenom samé pohádky a pověsti? Co může tak stará kniha říct čtenářům ve 21. století? Nezaujala její místo věda a nedokáže nám nabídnout lepší vysvětlení pro vesmír a naše místo v něm? Tato knížka nabízí na tyto otázky odpovědi.

Čtenář znovu pochopí, proč miliony lidí hledají každý den v Bibli inspiraci a směr pro svůj život.

Dr. John Blanchard je u nás již dobře známý a oblíbený autor. Ve světě bylo vydáno již téměř patnáct milionů výtisků jeho děl ve více než čtyřiceti jazycích. Je mezinárodně uznávaným autorem, učitelem a řečníkem.

Počet stran: 44,  rozměry: A5.

 

 

Líbí se Vám náš letáček? Doporučte ho svým přátelům na Facebooku!