Jedna sada obsahuje 5 kusů starších vánočních textů řady HLEDÁNÍ (formát A5). Sada je sestavena náhodným výběrem převážně z následujících vánočních textů, které máme dosud na skladě:

H59 Betlémská hvězda září všem

V předvánoční době se v nejednom srdci vynořují obavy. Na mnohé doléhá osamělost víc než kdy jindy. Předvánoční čas je právě příležitostí přijmout radostnou zprávu o narození Spasitele, betlémské Hvězdy, která září všem!

 


H77 Radost pro všechny

Úvaha nad poselstvím andělů, kteří se zjevili pastýřům: Dnes se vám narodil Spasitel, Kristus Pán, v městě Davidově. Toto vám bude znamením: Naleznete děťátko v plenkách, položené do jeslí... Sláva na výsosti Bohu a na zemi pokoj mezi lidmi.

 

H81 Dítě se nám narodilo

Když se narodí dítě, nikdo předem neví, co z něj vyroste a čím bude. A přece se o jednom dítěti psalo mnoho staletí předem, kde a kdy se narodí, jaký bude i jakou smrtí zemře.

 


H85 Vánoce - příběh živý i dnes

Letáček s textem Evangelia podle Lukáše o narození Ježíše Krista. Dále s textem vánoční písně: Narodil se Kristus Pán, veselme se... a modlitbou vděčnosti za narození Spasitele.

 


H90 Vánoce přicházejí, necháme je odejít?

»Odejdeme z těchto Vánoc opět s nepořízenou? Zůstaneme jen u toho, že se budeme snažit překonat zklamání a rozčarování, které přinesou všední dny po Vánocích - a budeme se těšit na Vánoce příští? Nebo tomu bude jinak?« To je ústřední motiv zamyšlení, které napsal P. Aleš Opatrný. Součástí letáčku je osmisměrka o ceny.


H96 Dárek nad dárky

Po všech vánočních starostech a radostech, při světle vánočních svíček a shánění dárků, bychom neměli zapomínat na to nejdůležitější: Vánoce jsou oslavy narození Ježíše Krista. Tehdy před dvěma tisíci lety se událo něco výjimečného. Proto i letošní Vánoce by měly být oslavou této události. Autorem vánočního zamyšlení je prof. PhDr. Zdeněk Matějček, CSc.

    Líbí se Vám náš letáček? Doporučte ho svým přátelům na Facebooku!